Example of Section Blog layout (FAQ section)
V sobotu 14.4.18 se představí ženy i muži PDF Tisk Email
Středa, 11 Duben 2018 08:25

V sobotu zveme všechny naše fanoušky na fotbalové odpoledne.

Po obědě v 13:00 budou hrát naše ženy proti rezervě pražské Dukly. Dukla je v tabulce na 3. místě s 16 body a skóre 22:17. V minulém kole Dukla porazila Ústí nad Labem vysoko 5:1. Na podzim jsme na Dukle prohráli 3:0. Po minulém kole kdy jsme prohráli s druhou Chýší 3:4 nás čeká další soupeř z čela tabulky.

Od 16:30 nastoupí muži proti TJ Vrábče, které je o 1 pozici za našimi muži na 8 místě s 22 body a skóre 36:45. Na podzim jsme Vrábči podlehli 1:0. Cílem mužů je porážku vrátit a navázat na poslední dvě výhry s Lišovem B 7:0 a Kamennou 3:0.

Věříme v podporu fanoušků, kterou budeme v obou zápasech potřebovat.

Mokré-Chýše 3:4 (1:3) PDF Tisk Email
Pondělí, 09 Duben 2018 05:38

Tým Chýše od úvodních minut potvrzoval svou kvalitu a hlavně trio Cardová, Stojkovičová a Vargová bylo velmi aktivní. Už v 7. minutě šly hráčky Chýše do vedení, kdy posledně jmenovaná Jessica Vargová tvrdou střelou k tyči poslala hosty do vedení. Přes převahu týmu Chýše se domácí hráčky postupně osmělovaly, a nová posila Adéla Šturmová v 21.minutě vyrovnala, když se po pěkné kombinaci a centru Mačkové prosadila přesnou hlavičkou.

Bohužel díky nepřesnostem v rozehrávce jsme nabídli týmu Chýše šance, které Iveta Stojkovičová a znovu Jessica Vargová využily a o poločase se šlo do kabin za stavu 1:3.

Už v 51. minutě byla ve vápně faulována Adéla Šturmová, která nařízenou penaltu bezpečně proměnila a snížila na 2:3. Dále jsme sledovali utkání, které bylo hráno ve vysokém tempu s mírnou převahou Chýše, která se však do vyložených šancí nedostávala, tak zkoušely střelbu z větší vzdálenosti. Aktivní byla hlavně Iveta Stojkovičová, jejíž dvě střely skončily na břevně.

V době, kdy se domácí hráčky snažily o závěrečný nápor přišlo zmražení a Lucie Čepilová se v 85 minutě trefila z trestného kopu z 40 metrů s přispěním silného větru přesně. Přesto se domácí hráčky nevzdaly a z následného tlaku snížila Lenka Chaloupková na 3:4, na vyrovnání už čas nebyl.

Domácím diváků se představily všechny nové hráčky a v brance v nové roli Tereza Koláčková. Zajímavostí určitě bylo nastoupení matky s dcerou v jednom týmu a to zkušené Katky Hrabánkové v útoku a 15-leté Katky v záloze.

Přes porážku se jednalo o dobrou pozvánku na další domácí utkání, které se hraje tuto sobotu 14.4.2018 od 13:00, na našem hřišti se představí 3. tým tabulky Dukla Praha B.

Aktualizováno Pondělí, 09 Duben 2018 06:10

Ženy začínají v sobotu jaro s Chýší PDF Tisk Email
Úterý, 03 Duben 2018 06:21

Po zimní přestávce se nám v sobotu 7. dubna od 14:00 poprvé představí náš ženský tým. Soupeřem bude velmi kvalitní tým z Chýše (u Karlových Varů).

Chýše je po podzimní části na druhém místě s 21 body a skóre 36:20. Na první Teplice ztrácí 2 body a na třetí Duklu už má vcelku luxusní náskok 8 bodů.

Na podzim jsme v Chýši prohráli 7:3 a domácí hráčky nás přehrály pohybem, důrazem a nasazením. Největší hvězdou Chýše je rychlá a důrazná útočnice Jessica Vargová, která na podzim nastřílela 9 branek. Hru Chýše řídí ze středu zálohy zkušená Iveta Stojkovičová a při zápase v Chýši vynikala rychlostí na kraji zálohy Karolína Cardová.

Naše ženy jsou po podzimu na 8. místě s 9 body a skóre 18:33. Máme za sebou poměrně vydařenou zimní přípravu včetně soustředění v Nové Včelnici. V zimním období došlo k hodně změnám v kádru. Přestupovou bombou je příchod Adély Šturmové z Dukly, věříme že se přiblíží výkonům sestry Elišky, která je bohužel stále ve stavu zraněných. Druhou příchozí hráčkou je Eliška Sýkorová, která přestoupila z Borovan. V zimní přípravě bylo vidět, že má velmi dobré fyzické předpoklady a i ona by měla kádr posílit. Činnost z osobních důvodů ukončila  Anežka Zákostelecká, která byla několik let jedinou brankářkou. Je to zásadní problém týmu. I proto přestoupila z Kaplice Tereza Kourová a výpomoc máme přislíbenou i od Tamary Kollerové, která chytala před několika lety v Roudném. Dalšími hráčkami, které doplnily náš tým jsou Kateřina Hrabánková a Kristýna Frimmlová. Obě s týmem trénují již 2 roky, ale až nyní překročili hranici 15 let kdy smí hrát za ženy. Z Lokomotivy přestoupila Zuzana Kamišová, která zatím za ženy nehrála, ale trénovala s muži.

Budeme rádi za podporu fanoušků, na které jsme se mohli v podzimní části soutěže spolehnout. Jasným favoritem zápasu je tým Chýše, za naše ženy můžeme slíbit bojovnost a nasazení.

Aktualizováno Pondělí, 09 Duben 2018 05:06

Soustředění žen 2018 PDF Tisk Email
Pondělí, 19 Březen 2018 10:12

V termínu 15.3.2018 až 18.3.2018 proběhlo v Nové Včelnici soustředění žen.

Přestože příliš nepřálo počasí a trénovali jsme v dešti a sněhu, povedlo se odtrénovat všechny tréninkové jednotky, které byly trenérem naplánovány. Soustředění se zúčastnilo 19 hráček a všem patří dík za přístup i utužení kolektivu.

Aktualizováno Úterý, 20 Březen 2018 07:39

Eliška Šturmová PDF Tisk Email