Mládež
Tréninky dětí PDF Tisk Email

Po Velikonocích se rozběhnou na hřišti i tréninky dětí.

Mladší žáci a dívky starší přípravky trénují úterý a čtvrtek od 17:00.

Starší přípravka a mladší přípravka trénují úterý a čtvrtek od 18:00.

Nově si vezme na starosti ty nejmenší ročníky 2012 (2011, 2013) Richi Locher, trénovat budou úterý a čtvrtek od 17:00.

 

 
Dívčí tým starší přípravky PDF Tisk Email

Vzhledem k postupu žen do ČFL máme povinnost mít dívčí tým v soutěži.

Tento tým jsme do soutěže pro ročník 2017/2018 přihlásili v kategorii starších přípravek OP České Budějovice.

Přivítáme dívky ročníky 2006, 2007, 2008, 2009, které by si v dívčím kolektivu chtěly zahrát.

Kontakt: Trenérka Kateřina Hrabánková tel. 606 375 102, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Na každou hráčku se moc těšíme.

 
Rozpis přípravky podzim 2016 PDF Tisk Email

 

TJ MOKRÉ, Zápasy jaro 2016 st. přípravka, OP sk. B
Datum Hodina Den Domácí Hosté
1 2.9.2016 18:30 Mokré Horní Stropnice
2 9.9.2016 17:00 Mokré Lišov
3 16.9.2016 16:30 Ledenice Mokré
4 23.9.2016 17:00 Mokré Borovany
5 29.9.2016 18:00 Čt Hodějovice Mokré
6 7.10.2016 17:00 Mokré Suchdol nad Lužnicí
7 10.10.2016
17:00 Po Rudolfov B Mokré
8 20.10.2016 17:00 Čt
Mokré Boršov
9 28.10.2016
9:30 Trhové Sviny Mokré

 

 

TJ Mokré - mladší přípravka podzim 2016, OP sk. B
Datum Hodina Den Domácí Hosté
1 2.9.2016 17:00 Mokré Včelná
2 6.9.2016 16:30 Ut Mladé Mokré
3 16.9.2016 17:00 Mokré FMA F/Čtyři Dvory
4 19.9.2016 16:00 Po SKP C Mokré
5 30.9.2016 17:00 Mokré Hluboká B
6 6.10.2016 17:00 Čt
Roudné B Mokré
7 14.10.2016 17:00 Mokré FMA D/Čtyři Dvory
8 21.10.2016 17:00
Mokré Kamenný Újezd
9 29.10.2016 10:30 So Jankov (Žabovřesky) Mokré
 
Rozpis zimního turnaje st. přípravky na SKP 2015/2016 PDF Tisk Email

1. turnaj - neděle 8.11.15, první zápas v 9:10

2. turnaj - neděle 6.12.15, první zápas v 13:30

3. turnaj - neděle 24.1.16, první zápas v 11:00

Nastavba  - neděle 14.2.16, první zápas v 13:00

Nastavba  - neděle 13.3.16, první zápas v 9:00

 
Rozpis zápasů starší přípravky podzim 2015 PDF Tisk Email

 

Datum Hodina Den Domácí Hosté
3.9.2015,
18:00 čtvrtek Nové Hodějovice Mokré
11.9.2015,
17:00 pátek Mokré Nové Hrady
17.9.2015,
16:30 čtvrtek Kamenný Újezd Mokré
24.9.2015,
17:00 čtvrtek Trhové Sviny Mokré
1.10.2015 ,16:00 volno
7.10.2015,
16:30 středa Boršov Mokré
16.10.2015, 15:30 pátek Mokré Rudolfov
21.10.2015, 17:00 středa Srubec Mokré
30.10.2015 ,16:00 pátek Mokré Lišov
22.10.2015, 17:00 pátek Mokré Borovany
6.11.2015, 16:30 pátek Ledenice Mokré
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3