Mládež
Dívčí tým starší přípravky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hraby   
Čtvrtek, 15 Červen 2017 09:27

Vzhledem k postupu žen do ČFL máme povinnost mít dívčí tým v soutěži.

Tento tým jsme do soutěže pro ročník 2017/2018 přihlásili v kategorii starších přípravek OP České Budějovice.

Přivítáme dívky ročníky 2006, 2007, 2008, 2009, které by si v dívčím kolektivu chtěly zahrát.

Kontakt: Trenérka Kateřina Hrabánková tel. 606 375 102, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Na každou hráčku se moc těšíme.

Aktualizováno Pátek, 16 Červen 2017 05:30
 
Rozpis přípravky podzim 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hraby   
Čtvrtek, 14 Červenec 2016 12:32

 

TJ MOKRÉ, Zápasy jaro 2016 st. přípravka, OP sk. B
Datum Hodina Den Domácí Hosté
1 2.9.2016 18:30 Mokré Horní Stropnice
2 9.9.2016 17:00 Mokré Lišov
3 16.9.2016 16:30 Ledenice Mokré
4 23.9.2016 17:00 Mokré Borovany
5 29.9.2016 18:00 Čt Hodějovice Mokré
6 7.10.2016 17:00 Mokré Suchdol nad Lužnicí
7 10.10.2016
17:00 Po Rudolfov B Mokré
8 20.10.2016 17:00 Čt
Mokré Boršov
9 28.10.2016
9:30 Trhové Sviny Mokré

 

 

TJ Mokré - mladší přípravka podzim 2016, OP sk. B
Datum Hodina Den Domácí Hosté
1 2.9.2016 17:00 Mokré Včelná
2 6.9.2016 16:30 Ut Mladé Mokré
3 16.9.2016 17:00 Mokré FMA F/Čtyři Dvory
4 19.9.2016 16:00 Po SKP C Mokré
5 30.9.2016 17:00 Mokré Hluboká B
6 6.10.2016 17:00 Čt
Roudné B Mokré
7 14.10.2016 17:00 Mokré FMA D/Čtyři Dvory
8 21.10.2016 17:00
Mokré Kamenný Újezd
9 29.10.2016 10:30 So Jankov (Žabovřesky) Mokré
Aktualizováno Úterý, 16 Srpen 2016 07:55
 
Rozpis zimního turnaje st. přípravky na SKP 2015/2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hraby   
Pátek, 06 Listopad 2015 07:31

1. turnaj - neděle 8.11.15, první zápas v 9:10

2. turnaj - neděle 6.12.15, první zápas v 13:30

3. turnaj - neděle 24.1.16, první zápas v 11:00

Nastavba  - neděle 14.2.16, první zápas v 13:00

Nastavba  - neděle 13.3.16, první zápas v 9:00

Aktualizováno Pondělí, 01 Únor 2016 16:34
 
Rozpis zápasů starší přípravky podzim 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hraby   
Pátek, 04 Září 2015 05:29

 

Datum Hodina Den Domácí Hosté
3.9.2015,
18:00 čtvrtek Nové Hodějovice Mokré
11.9.2015,
17:00 pátek Mokré Nové Hrady
17.9.2015,
16:30 čtvrtek Kamenný Újezd Mokré
24.9.2015,
17:00 čtvrtek Trhové Sviny Mokré
1.10.2015 ,16:00 volno
7.10.2015,
16:30 středa Boršov Mokré
16.10.2015, 15:30 pátek Mokré Rudolfov
21.10.2015, 17:00 středa Srubec Mokré
30.10.2015 ,16:00 pátek Mokré Lišov
22.10.2015, 17:00 pátek Mokré Borovany
6.11.2015, 16:30 pátek Ledenice Mokré
Aktualizováno Úterý, 27 Říjen 2015 16:15
 
Rozpis zápasů mladší přípravky podzim 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hraby   
Pátek, 04 Září 2015 05:27

 

Datum Hodina Den Domácí Hosté
4.9.2015 ,17:00 pátek Mokré FMA
7.9.2015 ,17:00 pondělí Srubec Mokré
18.9.2015, 17:00 pátek Mokré Trhové Sviny
25.9.2015, 17:00 pátek Mokré Roudné
28.9.2015, 17:00 pondělí Rudolfov Mokré
9.10.2015, 17:00 pátek Mokré Nové Hodějovice
14.10.2015, 16:00 středa SKP ČB Mokré
23.10.2015 ,17:00 pátek Mokré Římov
26.10.2015, 16:00 pondělí Lišov Mokré
29.10.2015, 16:30 čtvrtek Kamenný Újezd Mokré
6.11.2015, 16:00 pátek Mokré Borovany
Aktualizováno Úterý, 27 Říjen 2015 16:16
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3