Aktuální výsledky
Mokré-Chýše 3:4 (1:3) PDF Tisk Email

Tým Chýše od úvodních minut potvrzoval svou kvalitu a hlavně trio Cardová, Stojkovičová a Vargová bylo velmi aktivní. Už v 7. minutě šly hráčky Chýše do vedení, kdy posledně jmenovaná Jessica Vargová tvrdou střelou k tyči poslala hosty do vedení. Přes převahu týmu Chýše se domácí hráčky postupně osmělovaly, a nová posila Adéla Šturmová v 21.minutě vyrovnala, když se po pěkné kombinaci a centru Mačkové prosadila přesnou hlavičkou.

Bohužel díky nepřesnostem v rozehrávce jsme nabídli týmu Chýše šance, které Iveta Stojkovičová a znovu Jessica Vargová využily a o poločase se šlo do kabin za stavu 1:3.

Už v 51. minutě byla ve vápně faulována Adéla Šturmová, která nařízenou penaltu bezpečně proměnila a snížila na 2:3. Dále jsme sledovali utkání, které bylo hráno ve vysokém tempu s mírnou převahou Chýše, která se však do vyložených šancí nedostávala, tak zkoušely střelbu z větší vzdálenosti. Aktivní byla hlavně Iveta Stojkovičová, jejíž dvě střely skončily na břevně.

V době, kdy se domácí hráčky snažily o závěrečný nápor přišlo zmražení a Lucie Čepilová se v 85 minutě trefila z trestného kopu z 40 metrů s přispěním silného větru přesně. Přesto se domácí hráčky nevzdaly a z následného tlaku snížila Lenka Chaloupková na 3:4, na vyrovnání už čas nebyl.

Domácím diváků se představily všechny nové hráčky a v brance v nové roli Tereza Koláčková. Zajímavostí určitě bylo nastoupení matky s dcerou v jednom týmu a to zkušené Katky Hrabánkové v útoku a 15-leté Katky v záloze.

Přes porážku se jednalo o dobrou pozvánku na další domácí utkání, které se hraje tuto sobotu 14.4.2018 od 13:00, na našem hřišti se představí 3. tým tabulky Dukla Praha B.

 
Vítězství i v odvetě baráže, jak dál? PDF Tisk Email

11.6.17, druhý zápas baráže o ČFL: SPS Sázava - TJ Mokré   1:3 (0:3),   Krchová - Šturmová 3

První zápas Mokré - Sázava 4:1

Odveta v Sázavě se odehrávala v podobném scénáři, jako první zápas v Mokrém. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po dvou brankách Elišky Šturmové v 5. a 8. minutě jsme vedli 2:0. Eliška dosáhla druhého hattricku v baráži v 35. minutě a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

V druhém poločase se domácí vypnuly k ještě většímu nasazení a zaslouženě snížily Simonou Krchovou na 1:3. Přestože nám v horku, které panovalo evidentně docházely síly a výkon už nebyl jako v prvním poločase, více branek jsme Sázavským už nedovolili a utkání skončilo našim vítězstvím.

Vítězství je cenné i vzhledem k rozložení sil obou mužstev, kdy domácí proti prvnímu zápasu nastoupili v kompletní sestavě včetně nejlepší střelkyně Krchové, nám naopak chyběly hráčky ze základu týmu Rousková, Koláčková, Spergerová.

V utkání si mladší hráčky dokázaly, že mají kvalitu hrát i takto těžké utkání. Přesto byla klíčovou postavou obou zápasů Eliška Šturmová a byla rozdílovým faktorem na misce vah.

Nyní nás čeká rozhodnutí zda postoupit do ČFL nebo zůstat v divizi. Časový a finanční rozdíl mezi oběma soutěžemi je obrovský a rozhodnutí je na hráčkách, tak se nechme překvapit.

 

 
Ženy slavily se Sázavou PDF Tisk Email

Mokré-Sázava  4:1 (3:0)

V prvním barážovém utkání o postup do ČFL jsme přivítali ženy ze Sázavy, které svou divizní skupinu už několikrát vyhrály, takže do zápasu vstupovaly jako zkušenější tým.

Pro naše hráčky se jednalo u sváteční utkání a před skvělou kulisou, kterou se povedlo početné divácké návštěvě a bubeníkům v kotli připravit vstoupily do zápasu s maximálním nasazením.  Odměnou nám byly dvě branky kanonýrky Elišky Šturmové v 8. a 12. minutě a uklidnění pro tým do dalšího průběhu zápasu. Eliška ke konci poločasu zkompletovala hattrick a v poločase jsme šli do kabin s vedením 3:0.

Hned v úvodu druhého poločasu jsme vstřelili čtvrtou branku a o vítězství bylo v podstatě rozhodnuto. Hostující hráčky však nesložili zbraně a Kateřina Brokešová snížila v 66.minutě na 4:1. Našim hráčkám po skvělém začátku postupně docházely síly a ve hře už se objevilo více nepřesností. I tak se utkání hrálo stále ve vysokém tempu a hostující tým dokazoval, že je výborně fyzicky připraven. Skóre už se v závěru nezměnilo, přestože byly šance na obou stranách. U domácích nastřelila Tereza Koláčková tyč a střelu Diany Spergerové za už překonanou brankářkou vyhlavičkovala z brankové čáry obránkyně, na druhé straně musela zasahovat brankářka Anežka Zákostelecká při šancích Brokešové a Dvořákové.

Vítězství našich hráček bylo zasloužené, přestože se hosté představily jako výborně fyzicky připravený tým s vynikající Brokešovou ve středu hřiště a v obraně hrající Eva Juříková, výborně chytala Lenka Beranová.

Z našich hráček odvedla v obraně vynikající výkon lvice Lenka Chaloupková, jako vždy se neúnavně nabízela a rozehrávala akce Žaneta Rousková a samozřejmě střelkyně s talentem od boha Eliška Šturmová.

Se závěrečným hvizdem mohly propuknout připravené oslavy k vítězství v divizi, holky dostaly zasloužené medaile a pohár z rukou zástupců obce Litvínovice starostky Aleny Novákové a místostarosty Martina Krále.

 
První porážka žen PDF Tisk Email

V neděli dorazil do Mokrého tým Hrádku na dohrávku 12. kola, která se posunula vzhledem nevlídnému počasí z 5. března na pro fotbal mnohem příznivější termín.

Fotbalu to určitě prospělo a viděli jsme zajímavý zápas předních týmů divize ve kterém bylo k vidění spousta pěkných fotbalových akcí i hodně branek. Bohužel pro domácí, které v posledních kolech trochu ztratili potřebnou jiskru jich skončilo 5 v domácí síti. Po vyrovnaném úvodním poločase, který skončil 2:2 byly hostující hráčky v druhém poločase fotbalovější i pohyblivější a po zásluze si odvezli výhru z do té doby nedobytné mokerské tvrze.

Výsledek Mokré - Hrádek 2:5, Branky: Šturmová 2 - Kupilíková 2, Frantová, Andrlová, Hurtová

V příštím kole končí naše fotbalistky v Bernarticích kde hraje tým Mabapa svá domácí utkání.

Jako vítězi divize potom hrajeme baráž o postup do České fotbalové ligy s týmem Sázavy u Lanškrouna. Tato baráž se hraje dvoukolově, kdy začínáme domácím zápasem v neděli 4.června od 15:00 odveta se hraje o týden později 11.6. v Sázavě.

Během domácího zápasu se Sázavou chceme holkám slavnostně předat ocenění za odvedené výkony v této lze říci historické sezóně.

Rádi by jsme pozvali co nejvíce fanoušků, kteří připraví holkám odpovídající kulisu a pomůžou nám vydat v zápase proti hodně těžkému soupeři poslední zbytky sil po náročné sezóně.

 
Triumfální vítězství s Hradištěm PDF Tisk Email

 

V nevlídném počasí dorazilo do Mokrého jádro skalních fanoušků v očekávání, zda ženy Mokrého dotáhnou do konce tažení letošní divizní sezónou.

A ty jim na hřišti odpověděli jednoznačnou výhrou. Od začátku zápasu se ženy snažily o nátlakovou hru a už v 5. minutě se holky dostaly do vedení.

I v následujících minutách byla na holkách vidět patrná snaha pobavit diváky a zahrát si pěkný fotbal. Proto skóre narůstalo, i díky tomu, že se holky z Hradiště snažily o otevřený fotbal. To však byla voda na mlýn našich hráček, které si dokázaly rychlou přechodovou fází připravovat brankové příležitosti.

Po výsledku 9:0 mohly už 3 kola před koncem soutěže propuknout vítězné oslavy, při kterém si poděkování užily hráčky i spokojení věrní fanoušci.

Branky stříleli: Eliška Šturmová 5, Tereza Koláčková 2, Lenka Chaloupková, Žaneta Rousková

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 1 z 7