V sobotu 14.4.18 se představí ženy i muži PDF Tisk Email

V sobotu zveme všechny naše fanoušky na fotbalové odpoledne.

Po obědě v 13:00 budou hrát naše ženy proti rezervě pražské Dukly. Dukla je v tabulce na 3. místě s 16 body a skóre 22:17. V minulém kole Dukla porazila Ústí nad Labem vysoko 5:1. Na podzim jsme na Dukle prohráli 3:0. Po minulém kole kdy jsme prohráli s druhou Chýší 3:4 nás čeká další soupeř z čela tabulky.

Od 16:30 nastoupí muži proti TJ Vrábče, které je o 1 pozici za našimi muži na 8 místě s 22 body a skóre 36:45. Na podzim jsme Vrábči podlehli 1:0. Cílem mužů je porážku vrátit a navázat na poslední dvě výhry s Lišovem B 7:0 a Kamennou 3:0.

Věříme v podporu fanoušků, kterou budeme v obou zápasech potřebovat.

Ženy začínají v sobotu jaro s Chýší PDF Tisk Email

Po zimní přestávce se nám v sobotu 7. dubna od 14:00 poprvé představí náš ženský tým. Soupeřem bude velmi kvalitní tým z Chýše (u Karlových Varů).

Chýše je po podzimní části na druhém místě s 21 body a skóre 36:20. Na první Teplice ztrácí 2 body a na třetí Duklu už má vcelku luxusní náskok 8 bodů.

Na podzim jsme v Chýši prohráli 7:3 a domácí hráčky nás přehrály pohybem, důrazem a nasazením. Největší hvězdou Chýše je rychlá a důrazná útočnice Jessica Vargová, která na podzim nastřílela 9 branek. Hru Chýše řídí ze středu zálohy zkušená Iveta Stojkovičová a při zápase v Chýši vynikala rychlostí na kraji zálohy Karolína Cardová.

Naše ženy jsou po podzimu na 8. místě s 9 body a skóre 18:33. Máme za sebou poměrně vydařenou zimní přípravu včetně soustředění v Nové Včelnici. V zimním období došlo k hodně změnám v kádru. Přestupovou bombou je příchod Adély Šturmové z Dukly, věříme že se přiblíží výkonům sestry Elišky, která je bohužel stále ve stavu zraněných. Druhou příchozí hráčkou je Eliška Sýkorová, která přestoupila z Borovan. V zimní přípravě bylo vidět, že má velmi dobré fyzické předpoklady a i ona by měla kádr posílit. Činnost z osobních důvodů ukončila  Anežka Zákostelecká, která byla několik let jedinou brankářkou. Je to zásadní problém týmu. I proto přestoupila z Kaplice Tereza Kourová a výpomoc máme přislíbenou i od Tamary Kollerové, která chytala před několika lety v Roudném. Dalšími hráčkami, které doplnily náš tým jsou Kateřina Hrabánková a Kristýna Frimmlová. Obě s týmem trénují již 2 roky, ale až nyní překročili hranici 15 let kdy smí hrát za ženy. Z Lokomotivy přestoupila Zuzana Kamišová, která zatím za ženy nehrála, ale trénovala s muži.

Budeme rádi za podporu fanoušků, na které jsme se mohli v podzimní části soutěže spolehnout. Jasným favoritem zápasu je tým Chýše, za naše ženy můžeme slíbit bojovnost a nasazení.

Soustředění žen 2018 PDF Tisk Email

V termínu 15.3.2018 až 18.3.2018 proběhlo v Nové Včelnici soustředění žen.

Přestože příliš nepřálo počasí a trénovali jsme v dešti a sněhu, povedlo se odtrénovat všechny tréninkové jednotky, které byly trenérem naplánovány. Soustředění se zúčastnilo 19 hráček a všem patří dík za přístup i utužení kolektivu.

Ženy do České fotbalové ligy PDF Tisk Email

Po hlasování, jsme se rozhodli ženy do České fotbalové ligy přihlásit. Uvidíme, zda budeme důstojnými soupeřkami. Na vedení klubu je zajistit financování soutěže ...

Výsledek hlasování:

Přijďte nás povzbudit v neděli 4. června PDF Tisk Email

Dovolujeme si Vás pozvat na 1. kolo baráže o postup

do České fotbalové ligy žen

TJ MOKRÉ

vs.

SPS SÁZAVA U LANŠKROUNA

utkání se hraje v neděli 4. června 2017 v 15:00 na hřišti v Mokrém.

Přijďte fandit a podpořit nás v těžkém utkání.

Vytvořme pomyslného 12 hráče, kterým budete Vy.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>