Aktuální výsledky
Mokré- Lišov B 7:0 PDF Tisk Email

Před poměrně slušnou návštěvou se naši muži předvedli ve zcela jiném světle než před týdnem v Ledenicích.

Už v 1. minutě se domácím divákům představila nová posila Petr Petscher a poslal náš tým do vedení po přesné střele k tyči z hranice vápna. Ve 13. minutě zvýšil vedení osvědčený kanonýr Dan Hrádek a ve 21. minutě krásným volej zvyšoval Petr Petscher už na 3:0.

I v druhém poločase jsme měli výraznou územní převahu a postupně se navyšovalo skóre na konečných 7:0, když se o branky podělili Petr Štumbauer z penalty po faulu na Patrika Dvořáka, Pavel Hála, Petr Houska a Honza Novotný.

Nutno podotknout, že tým Lišova přijel v oslabené sestavě bez pendlů pouze v 11 hráčích, to však nijak nesnižuje výkon hráčů a spokojenost diváků s předvedenou hrou a výsledkem.

Mužům start nevyšel PDF Tisk Email

Start do jarní části nevyšel. K zápasu jsme nastoupili bez několik hráčů základní sestavy Štumbauer, Houska, Dvořák, Tancer, Alexa a spoléhali jsme na bojovnost a přestože byl ještě v 65 minutě stav 1:1, skončilo utkání vysokou porážkou našeho týmu 6:2 naše branky vstřelili Dan Hrádek a Pavel Hála.

Ledenice byli v celém zápase jednoznačně lepší, důraznější, pohyblivější a hlavně pendlové z A týmu Fencl, Bez a Winkler byli rozdílovými hráči.

Nezbývá než na toto utkání zapomenout a napravit dojem v domácím utkání s Lišovem, které se hraje v neděli 1.4.2018 od 16:00.

Pozvánka na neděli 25.9.16 PDF Tisk Email

Poprvé v jednom dni se o tomto víkendu představí oba naše týmy doma.

Ženy přivítají od 13 hod 1. FK Příbram, která je na 2. místě tabulky se skórem 28:13 a 10 body ze 4 zápasů. Naše ženy jsou na 3. místě, když máme odehráno o 1 zápas méně se skóre 11:2 a plným počtem bodů. Jedná se o šlágr kola a pro naše ženy o velkou prověrku jejich schopností.

V následném zápase hrají od 16:30 muži derby proti Žabovřeskám. I muži mají výborný vstup do soutěže. V posledním domácím zápase fanoušky navnadili výhrou 10:1 s Koloději a přestože v minulém kole pouze remízovali v Dívčicích 1:1 jsou na výborném 2. místě. Žabovřesky jsou na 5. místě a jejich výkony mají podle výsledů vzestupnou tendenci a v minulém kole porazili doma Pištín 4:3. Přesto jsme mírným favoritem a cílem je domácí vítězství.

Po zápasech:

Ženy v zápase předvedly všem přítomný divákům, že i ženský fotbal může být krásný. Obě družstva se snažila hrát kombinační fotbal v pohybu. V zápase navíc padlo 8 branek. Naše holky šly do vedení 2:0, bohužel po půlhodině hry po krátkodobém polevení toho zkušené soupeřky využily a otočily skóre na 2:3. V druhém poločase pokračovala zajímavá fotbalová bitva, která vrcholila naším vyrovnáním těsně před koncem zápasu.Přestože jsme měli více gólových šancí je remíza spravedlivá. V příštím kole nás čeká těžký zápas v Plzni.

Muži se potýkají s mírným poklesem formy, který se projevil i v tomto zápase. Hosté hráli jednoduše, důrazně a když se k nim v závěru přiklonilo štěstí a vyrovnali z poslední akce na 2:2 odvezli si z našeho hřiště bod pro který si k nám přijeli. V příštím kole nás čeká derby v Lipí a pokud chceme uspět, musíme výkon výrazně zlepšit.

Focení 16. dubna PDF Tisk Email

V případě příznivého počasí bude v sobotu 16. dubna hromadné focení všech družstev TJ Mokré.

Čas bude upřesněn podle fotografa, předpoklad okolo 12hod.

Mokré-Pištín 4:0 PDF Tisk Email

Zápas, který nám vyšel herně v prvním poločase a výsledkově ve druhém poločase sledovala poměrně vysoká návštěva 60 diváků.

Od začátku zápasu jsme Pištín přehrávali a kombinační hrou si vytvořili převahu s několika šancemi, které se nám nedařily proměňovat. Až v 31.minutě se prosadil Petr Štumbauer, který se z levého beka dostal až na křídlo a zaslouženě nás poslal do vedení. Tímto výsledkem už první poločas skončil, i když hosté v závěru z ojedinělého útoku trefili břevno.

V úvodu druhého poločasu převzali iniciativu hosté a hrálo se převážně na naší polovině. Rozhodujícím okamžikem zápasu byla druhá branka Petra Štumbauera v 75. minutě, která hosty zlomila. Navíc během chvilky se 2x prosadil Dan Hrádek a o vítězi zápasu bylo rozhodnuto. Domácí si užili zasloužený potlesk.

U hostů si za výkon zaslouží pochvalu gólman Žák, z hráčů s nejvíce líbili Kučera a Kazík. U domácí oba střelci Petr Štumbauer a Dan Hrádků, velmi dobře hráli i další Míra Alexa, Patrik Dvořák, Lukáš Tancer, Láda Klement. Celkově to byl dobrý kolektivní výkon.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>