Mokré- Lišov B 7:0 PDF Tisk Email

Před poměrně slušnou návštěvou se naši muži předvedli ve zcela jiném světle než před týdnem v Ledenicích.

Už v 1. minutě se domácím divákům představila nová posila Petr Petscher a poslal náš tým do vedení po přesné střele k tyči z hranice vápna. Ve 13. minutě zvýšil vedení osvědčený kanonýr Dan Hrádek a ve 21. minutě krásným volej zvyšoval Petr Petscher už na 3:0.

I v druhém poločase jsme měli výraznou územní převahu a postupně se navyšovalo skóre na konečných 7:0, když se o branky podělili Petr Štumbauer z penalty po faulu na Patrika Dvořáka, Pavel Hála, Petr Houska a Honza Novotný.

Nutno podotknout, že tým Lišova přijel v oslabené sestavě bez pendlů pouze v 11 hráčích, to však nijak nesnižuje výkon hráčů a spokojenost diváků s předvedenou hrou a výsledkem.