Vítězství i v odvetě baráže, jak dál? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hraby   
Pondělí, 12 Červen 2017 08:14

11.6.17, druhý zápas baráže o ČFL: SPS Sázava - TJ Mokré   1:3 (0:3),   Krchová - Šturmová 3

První zápas Mokré - Sázava 4:1

Odveta v Sázavě se odehrávala v podobném scénáři, jako první zápas v Mokrém. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po dvou brankách Elišky Šturmové v 5. a 8. minutě jsme vedli 2:0. Eliška dosáhla druhého hattricku v baráži v 35. minutě a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

V druhém poločase se domácí vypnuly k ještě většímu nasazení a zaslouženě snížily Simonou Krchovou na 1:3. Přestože nám v horku, které panovalo evidentně docházely síly a výkon už nebyl jako v prvním poločase, více branek jsme Sázavským už nedovolili a utkání skončilo našim vítězstvím.

Vítězství je cenné i vzhledem k rozložení sil obou mužstev, kdy domácí proti prvnímu zápasu nastoupili v kompletní sestavě včetně nejlepší střelkyně Krchové, nám naopak chyběly hráčky ze základu týmu Rousková, Koláčková, Spergerová.

V utkání si mladší hráčky dokázaly, že mají kvalitu hrát i takto těžké utkání. Přesto byla klíčovou postavou obou zápasů Eliška Šturmová a byla rozdílovým faktorem na misce vah.

Nyní nás čeká rozhodnutí zda postoupit do ČFL nebo zůstat v divizi. Časový a finanční rozdíl mezi oběma soutěžemi je obrovský a rozhodnutí je na hráčkách, tak se nechme překvapit.

 

Aktualizováno Pondělí, 12 Červen 2017 08:58