Ženy slavily se Sázavou PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hraby   
Pondělí, 05 Červen 2017 07:17

Mokré-Sázava  4:1 (3:0)

V prvním barážovém utkání o postup do ČFL jsme přivítali ženy ze Sázavy, které svou divizní skupinu už několikrát vyhrály, takže do zápasu vstupovaly jako zkušenější tým.

Pro naše hráčky se jednalo u sváteční utkání a před skvělou kulisou, kterou se povedlo početné divácké návštěvě a bubeníkům v kotli připravit vstoupily do zápasu s maximálním nasazením.  Odměnou nám byly dvě branky kanonýrky Elišky Šturmové v 8. a 12. minutě a uklidnění pro tým do dalšího průběhu zápasu. Eliška ke konci poločasu zkompletovala hattrick a v poločase jsme šli do kabin s vedením 3:0.

Hned v úvodu druhého poločasu jsme vstřelili čtvrtou branku a o vítězství bylo v podstatě rozhodnuto. Hostující hráčky však nesložili zbraně a Kateřina Brokešová snížila v 66.minutě na 4:1. Našim hráčkám po skvělém začátku postupně docházely síly a ve hře už se objevilo více nepřesností. I tak se utkání hrálo stále ve vysokém tempu a hostující tým dokazoval, že je výborně fyzicky připraven. Skóre už se v závěru nezměnilo, přestože byly šance na obou stranách. U domácích nastřelila Tereza Koláčková tyč a střelu Diany Spergerové za už překonanou brankářkou vyhlavičkovala z brankové čáry obránkyně, na druhé straně musela zasahovat brankářka Anežka Zákostelecká při šancích Brokešové a Dvořákové.

Vítězství našich hráček bylo zasloužené, přestože se hosté představily jako výborně fyzicky připravený tým s vynikající Brokešovou ve středu hřiště a v obraně hrající Eva Juříková, výborně chytala Lenka Beranová.

Z našich hráček odvedla v obraně vynikající výkon lvice Lenka Chaloupková, jako vždy se neúnavně nabízela a rozehrávala akce Žaneta Rousková a samozřejmě střelkyně s talentem od boha Eliška Šturmová.

Se závěrečným hvizdem mohly propuknout připravené oslavy k vítězství v divizi, holky dostaly zasloužené medaile a pohár z rukou zástupců obce Litvínovice starostky Aleny Novákové a místostarosty Martina Krále.

Aktualizováno Pondělí, 12 Červen 2017 07:52