První porážka žen PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hraby   
Pondělí, 22 Květen 2017 08:12

V neděli dorazil do Mokrého tým Hrádku na dohrávku 12. kola, která se posunula vzhledem nevlídnému počasí z 5. března na pro fotbal mnohem příznivější termín.

Fotbalu to určitě prospělo a viděli jsme zajímavý zápas předních týmů divize ve kterém bylo k vidění spousta pěkných fotbalových akcí i hodně branek. Bohužel pro domácí, které v posledních kolech trochu ztratili potřebnou jiskru jich skončilo 5 v domácí síti. Po vyrovnaném úvodním poločase, který skončil 2:2 byly hostující hráčky v druhém poločase fotbalovější i pohyblivější a po zásluze si odvezli výhru z do té doby nedobytné mokerské tvrze.

Výsledek Mokré - Hrádek 2:5, Branky: Šturmová 2 - Kupilíková 2, Frantová, Andrlová, Hurtová

V příštím kole končí naše fotbalistky v Bernarticích kde hraje tým Mabapa svá domácí utkání.

Jako vítězi divize potom hrajeme baráž o postup do České fotbalové ligy s týmem Sázavy u Lanškrouna. Tato baráž se hraje dvoukolově, kdy začínáme domácím zápasem v neděli 4.června od 15:00 odveta se hraje o týden později 11.6. v Sázavě.

Během domácího zápasu se Sázavou chceme holkám slavnostně předat ocenění za odvedené výkony v této lze říci historické sezóně.

Rádi by jsme pozvali co nejvíce fanoušků, kteří připraví holkám odpovídající kulisu a pomůžou nám vydat v zápase proti hodně těžkému soupeři poslední zbytky sil po náročné sezóně.

Aktualizováno Pondělí, 22 Květen 2017 08:14