Triumfální vítězství s Hradištěm PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hraby
Úterý, 09 Květen 2017 05:49

V nevlídném počasí dorazilo do Mokrého jádro skalních fanoušků v očekávání, zda ženy Mokrého dotáhnou do konce tažení letošní divizní sezónou.

A ty jim na hřišti odpověděli jednoznačnou výhrou. Od začátku zápasu se ženy snažily o nátlakovou hru a už v 5. minutě se holky dostaly do vedení.

I v následujících minutách byla na holkách vidět patrná snaha pobavit diváky a zahrát si pěkný fotbal. Proto skóre narůstalo, i díky tomu, že se holky z Hradiště snažily o otevřený fotbal. To však byla voda na mlýn našich hráček, které si dokázaly rychlou přechodovou fází připravovat brankové příležitosti.

Po výsledku 9:0 mohly už 3 kola před koncem soutěže propuknout vítězné oslavy, při kterém si poděkování užily hráčky i spokojení věrní fanoušci.

Branky stříleli: Eliška Šturmová 5, Tereza Koláčková 2, Lenka Chaloupková, Žaneta Rousková