Vítězství žen v J. Hradci PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hraby   
Pondělí, 24 Duben 2017 08:38

Po vybojovaném vítězství v Borovanech jely naše ženy do Jindřichova Hradce. Úvod zápasu byl vyrovnaný a zdálo se, že nás čeká náročný zápas. Po vyrovnaném úvodu jsme postupně získali mírnou převahu. Zápas se zlomil v 18 minutě, když nejdříve Tereza Koláčková neproměnila samostatný únik, ale po následném závaru vyrazila domácí Sivá střelu do prázdné branky rukou a následovalo vyloučení a pokutový kop, který bezpečně proměnila Eliška Šturmová.

Od této chvíle byla převaha našeho týmu jednoznačná a i když domácí bojovali, bylo již utkání pouze otázkou skóre. Poločas skončil 3:0 a na konci zápasu jsme slavili vítězství 6:0. Branky vstřelili Eliška Šturmová 4, Eliška Kroutlová a Tereza Koláčková. Některé akce byly opravdu povedené na jeden dotek s finálním zakončením. Na druhé straně nás potěšila i hra obrany, které byla proti zápasu s Borovany nepropustná. Do sestavy se po zranění vrátila Diana Spergerová a pár desítek minut odehrála po  vážném zranění Katka Hrabánková. Motorem většiny akcí byla Žaneta Rousková, která už by si za své výkony také nějaký gól zasloužila.

 

Aktualizováno Pondělí, 24 Duben 2017 08:43