Vítězství žen v Příbrami PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hraby   
Neděle, 02 Duben 2017 12:57

V sobotu 1.4.2017 se hrál v Milíně, kde je domácí prostředí žen 1.FK Příbram šlágr divizního kola. Domácí do utkání nastupovali z prvního místa, naše ženy z druhého.

Na krásně připraveném hřišti se hrál od začátku zápas, který odpovídal kvalitám obou týmů. Naše ženy po náročné zimní přípravě nastoupily teprve k druhému mistrovskému zápasu, proti domácím, kteří nastupovali už k čtvrtému jarnímu zápasu. Ale na našich ženách nebyla vidět nerozehranost a díky vysokému presinku jsme získali v utkání převahu, domácí jsme díky aktivitě nutili k přihrávkám dozadu nebo přímo k chybám. Bohužel co nás trápí je finální fáze hry. Zaslouženě jsme šli v prvním poločase do vedení, kdy se po presinku dostala do šance Bára Zemanová a chladnokrevně zakončila.

Domácí, v jejichž týmu je spousta hráček, které mají velkou kvalitu, dokázali chodit do nebezpečných brejků, které jsme často zastavili s vypětím všech sil.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s vírou, že nasazené tempo zkusíme vydržet. Ovšem na hřišti se děly úplně jiné věci. Dokázali jsme domácí, kterým zřejmě došly síly přehrávat a tentokrát jsme začali proměňovat i šance. Na konci zápasu svítilo na světelné tabuli skóre 1:7 a holky si mohli zakřičet svůj tradiční pokřik.

Za tento zápas si zaslouží pochvalu každá hráčka, která nastoupila. O našem vítězství rozhodl týmový duch podpořený individualitami, které v týmu jsou.

Jediným stínem utkání bylo zranění Zdeny Vejdělkové, držíme palce, aby to nebylo vážné.

Naše branky: Šturmová 3 (1x z penalty), Zemanová, Spergerová, Koláčková, Novotná