Pozvánka na neděli 25.9.16 PDF Tisk Email

Poprvé v jednom dni se o tomto víkendu představí oba naše týmy doma.

Ženy přivítají od 13 hod 1. FK Příbram, která je na 2. místě tabulky se skórem 28:13 a 10 body ze 4 zápasů. Naše ženy jsou na 3. místě, když máme odehráno o 1 zápas méně se skóre 11:2 a plným počtem bodů. Jedná se o šlágr kola a pro naše ženy o velkou prověrku jejich schopností.

V následném zápase hrají od 16:30 muži derby proti Žabovřeskám. I muži mají výborný vstup do soutěže. V posledním domácím zápase fanoušky navnadili výhrou 10:1 s Koloději a přestože v minulém kole pouze remízovali v Dívčicích 1:1 jsou na výborném 2. místě. Žabovřesky jsou na 5. místě a jejich výkony mají podle výsledů vzestupnou tendenci a v minulém kole porazili doma Pištín 4:3. Přesto jsme mírným favoritem a cílem je domácí vítězství.

Po zápasech:

Ženy v zápase předvedly všem přítomný divákům, že i ženský fotbal může být krásný. Obě družstva se snažila hrát kombinační fotbal v pohybu. V zápase navíc padlo 8 branek. Naše holky šly do vedení 2:0, bohužel po půlhodině hry po krátkodobém polevení toho zkušené soupeřky využily a otočily skóre na 2:3. V druhém poločase pokračovala zajímavá fotbalová bitva, která vrcholila naším vyrovnáním těsně před koncem zápasu.Přestože jsme měli více gólových šancí je remíza spravedlivá. V příštím kole nás čeká těžký zápas v Plzni.

Muži se potýkají s mírným poklesem formy, který se projevil i v tomto zápase. Hosté hráli jednoduše, důrazně a když se k nim v závěru přiklonilo štěstí a vyrovnali z poslední akce na 2:2 odvezli si z našeho hřiště bod pro který si k nám přijeli. V příštím kole nás čeká derby v Lipí a pokud chceme uspět, musíme výkon výrazně zlepšit.