Mokré-Lipí 3:2 PDF Tisk Email

Mokré-Lipí  3:2 (1:2)

Hosté z Lipí přijeli k derby v pozici lídra tabulky s patřičným sebevědomím. Do zápasu jsme vstoupili lépe a po individuální akci se krásně netradičně levačkou z vápna trefil Peťa Houska. V dalším průběhu však převzali iniciativu hosté, kteří byli rychlejší, důraznější a zaslouženě se dvěmi brankami Petra Kaše a Radouch dostali do poločasového vedení.

Do druhého poločasu jsme vstoupili jako uragán a během 5 minut jsme otočili brankami Peťi Housky a Davida Kneyse. I v dalším průběhu jsme dokázali kombinační hrou držet míč pod kontrolou a z protiútoků jsme si vytvořili několik šancí, které však tentokrát kanonýr Peťa Houska neproměnil.

Před pěknou návštěvou i přes velmi těžký terén jsme viděli zajímavé utkání proti kvalitnímu soupeři s vítěznou tečkou.