Mokré-Kaplice 1:4 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hraby   
Pondělí, 22 Září 2014 09:41

Mokré - Kaplice 1:4 (0:2) Bartáčková-Tošilová, Vávrová, Křivová, Jedličková Veronika

Do zápasu s velkým favoritem jsme vstoupili odhodlány pokusit se zabojovat a překvapit. K vidění bylo na krajské poměry nadstandardní utkání. V prvním poločase jsme díky nasazení všech hráček hráli vyrovnaně, v určitých pasážích jsme Kaplici i přehrávali. Vlivem těžkého terénu v našem vápně jsme se dopustili 2 chyb, které dokázaly kaplické hráčky nemilosrdně potrestat.

V druhém poločase jsme už nedokázali udržet fyzické nasazení a Kaplice si vítězství bez problému pohlídala. Za předvedený výkon jsme byli v závěru odměněni čestnou brankou, kterou vstřelila po samostatné akci Barty.

Sestava Mokré: Poláčková-Vejdělková,Minaříková, Chaloupková, Eliášová-Spergerová, Rousková, Zemanová, Ondrová-Hrabánková, Mačková - Snopková, Baštýřová, Myslivečková

Aktualizováno Pondělí, 22 Září 2014 10:00