Neplachov-Mokré 2:2 PDF Tisk Email

Vzhledem k nemoci 4 hráčů základní sestavy jsme dali 11 hráčů dohromady opět horko těžko jen díky výpomoci matadorů Szendrei, Jáchym, Zachleder jimž patří dík za přístup i výkon v zápase.

Domácí nastoupili s tradičním důrazem a nasazením, díky čemuž byli první půlhodinu lepší a šli do vedení. Poté jsme převzali otěže zápasu my  a v úvodu 2.poločasu jsme vyrovnali, když se krásně z trestného kopu trefil Honza Navara. Přestože jsme i v dalším průběhu druhého poločasu měli míč na našich kopačkách a předvedli několik pěkných akcí, vybrali jsme si tradiční slabší 5 minutovku a po sérii několika nepřesností a nedůrazu jsme inkasovali druhý gól.

Následná snaha o vyrovnání byla korunována v poslední minutě, kdy po dlouhém výkopu Slávy Benharta utekl obraně domácích Dan Hrádek a střelou k tyči šťastně, ale zaslouženě vyrovnal.