Start vyšel PDF Tisk Email

V úvodním zápase sezóny jsme viděli zajímavé utkání s nasazením na obou stranách. Přestože byly pasáže hry ve kterých měli hosté míč na svých kopačkách, celkově jsme vyhráli zaslouženě. Měli jsme více brankových šancí, dokázali jsme měnit rytmus hry a celkově jme podali týmový výkon podpořeny výbornými výkony jednotlivců. Míra Alexa dokázal přinést zklidnění hry a rozehrávku, David Kneys nevypustil žádný souboj a oběhal obrovský prostor hřiště, neustálé nebezpečí pro obranu představoval Petr Houska.

Úvodní branku vstřelil po pěkné kombinační akci Petr Štumbauer, ještě do poločasu přidal druhý gól tečovanou střelou z dálky Zdeněk Lexa. V druhém poločase si hosté vstřelili vlastní branku na 3:0, nicméně jednalo se o situaci, kdy obránce ve skluzu na čáře před dotírajícím Danem Hrádem už ani jinou možnost neměl.

Hosté snížili hlavičkou Broma po rohovém kopu. Přestože měl na brance značný podíl i gólman Norbert Alexa, který nastoupil po delší době, podal spolehlivý výkon. Jistý na čáře, dokázal reagovat vyběhem na delší míče i rychle a přesně rozehrát. Zapracovat musí na centrovaných míčích.

V závěru byl znát úbytek sil, takže si hosté vytvořili územní převahu, ale bez větších příležitostí a vybojovali jsme tak první body v letošním ročníku.

V příštím kole jedeme na horkou půdu do Vrábče, kde domácí vždy bojují a nejedná se nikdy o lehké utkání.