přihlásit se

Designed by:

TJ Mokré
Správce hřiště PDF Tisk Email

TJ Mokré hledá zájemce o správce hřiště (sekání, lajnování).

Bližší informace Jiří Hrabánek, 606 684 979606 684 979

 
Ženy začínají 6. 9. v Protivíně PDF Tisk Email

Start do nové sezony hlásí ženy, v sobotu 6.9. se představí v Protivíně od 14hodin.

O domácí body zabojují 14.9. s Hradištěm.

Vstup do sezóny ženám vyšel a zvítězily 6:0. Vítězství bylo ulehčeno vzhledem k počtu hráček Protivína, kterých hrálo jen 9. Přesto při vzpomínce na jarní část, kdy jsme zrovna v Protivíně proti 9 hráčkám prohráli, je toto vítězství cenné.

Hattrickem se zaskvěla Zdena Vejdělková, jinak náš výkon nebyl ideální a bylo vidět, že se jednalo o první zápas po letní pauze.

 

 
Start vyšel PDF Tisk Email

V úvodním zápase sezóny jsme viděli zajímavé utkání s nasazením na obou stranách. Přestože byly pasáže hry ve kterých měli hosté míč na svých kopačkách, celkově jsme vyhráli zaslouženě. Měli jsme více brankových šancí, dokázali jsme měnit rytmus hry a celkově jme podali týmový výkon podpořeny výbornými výkony jednotlivců. Míra Alexa dokázal přinést zklidnění hry a rozehrávku, David Kneys nevypustil žádný souboj a oběhal obrovský prostor hřiště, neustálé nebezpečí pro obranu představoval Petr Houska.

Úvodní branku vstřelil po pěkné kombinační akci Petr Štumbauer, ještě do poločasu přidal druhý gól tečovanou střelou z dálky Zdeněk Lexa. V druhém poločase si hosté vstřelili vlastní branku na 3:0, nicméně jednalo se o situaci, kdy obránce ve skluzu na čáře před dotírajícím Danem Hrádem už ani jinou možnost neměl.

Hosté snížili hlavičkou Broma po rohovém kopu. Přestože měl na brance značný podíl i gólman Norbert Alexa, který nastoupil po delší době, podal spolehlivý výkon. Jistý na čáře, dokázal reagovat vyběhem na delší míče i rychle a přesně rozehrát. Zapracovat musí na centrovaných míčích.

V závěru byl znát úbytek sil, takže si hosté vytvořili územní převahu, ale bez větších příležitostí a vybojovali jsme tak první body v letošním ročníku.

V příštím kole jedeme na horkou půdu do Vrábče, kde domácí vždy bojují a nejedná se nikdy o lehké utkání.

 
Mokré - Pištín, 6.9.14 - změna termínu PDF Tisk Email

Vzhledem ke stavu hrací plochy, která je po dešti těžce podmočená, je sobotní zápas žáků i mužů zrušen.

Zápas mužů je nakonec přeložen na neděli 7.9.14 od 17:00 do Pištína.

Snad nás bude aspoň 11.

Takže nakonec se zápas povedlo odehrát, sešlo se nás 13. Takže co do počtu relativní úspěch.

Toto se už nedá říct o výkonu a už vůbec ne o výsledku. Přestože jsme hráli min. 60 min na polovině Pištína, vypracovali jsme si minimum šancí. Naší hře chyběla bojovnost, důraz, zodpovědnost, kreativita. Udělali jsme obrovské množství individuálních chyb, kterými jsme Pištínu vítězství darovali.

Věřím, že od příštího týdne by jsme měli být zase kompletní. Trenéři by měli mít možnost vybírat z 16-18 hráčů a toto se projeví i na přístupu k zápasu.

 
Mokré-Týn B, 23.8.14 od 17:00 PDF Tisk Email

Mokré-Týn nad Vltavou B

Start sezóny 2014/2015  čeká naše muže v sobotu 23.8.14 od 17:00. Na úvod nás čekají borci z Týna, kteří v loňském ročníku spadli z okresu. Podle informací z Týna jsou pro letošní ročník doplněni a cílem je postup zpět.

Uvidíme jak jsou připraveni naši borci, kteří v posledním přátelském zápase zvítězili v Rapšachu 2:0.

 

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 11 z 27

anketa

kdo je online

Právě připojeni - hostů: 33