přihlásit se

Designed by:

TJ Mokré
Mokré - Koloděje 3:0 (2:0) PDF Tisk Email

Do zápasu jsme vstupovali s cílem zvítězit a od úvodních minut jsme získali převahu, kterou jsme potvrdili gólem Miry Alexy a v poslední minutě 1. poločasu gólovou střelou Petra Štumbauera. Pod dojmem vedení jsme do druhého poločasu vstoupili vlažně a několika chybami jsme Kolodějům povolili získat mírnou převahu. Při jednom z brejků se prosadil Petr Houska a zvýšil na 3:0, poté se zápas už dohrával bez výraznějších šancí na obou stranách.

 
Mokré-Kaplice 1:4 PDF Tisk Email

Mokré - Kaplice 1:4 (0:2) Bartáčková-Tošilová, Vávrová, Křivová, Jedličková Veronika

Do zápasu s velkým favoritem jsme vstoupili odhodlány pokusit se zabojovat a překvapit. K vidění bylo na krajské poměry nadstandardní utkání. V prvním poločase jsme díky nasazení všech hráček hráli vyrovnaně, v určitých pasážích jsme Kaplici i přehrávali. Vlivem těžkého terénu v našem vápně jsme se dopustili 2 chyb, které dokázaly kaplické hráčky nemilosrdně potrestat.

V druhém poločase jsme už nedokázali udržet fyzické nasazení a Kaplice si vítězství bez problému pohlídala. Za předvedený výkon jsme byli v závěru odměněni čestnou brankou, kterou vstřelila po samostatné akci Barty.

Sestava Mokré: Poláčková-Vejdělková,Minaříková, Chaloupková, Eliášová-Spergerová, Rousková, Zemanová, Ondrová-Hrabánková, Mačková - Snopková, Baštýřová, Myslivečková

 
Neplachov-Mokré 2:2 PDF Tisk Email

Vzhledem k nemoci 4 hráčů základní sestavy jsme dali 11 hráčů dohromady opět horko těžko jen díky výpomoci matadorů Szendrei, Jáchym, Zachleder jimž patří dík za přístup i výkon v zápase.

Domácí nastoupili s tradičním důrazem a nasazením, díky čemuž byli první půlhodinu lepší a šli do vedení. Poté jsme převzali otěže zápasu my  a v úvodu 2.poločasu jsme vyrovnali, když se krásně z trestného kopu trefil Honza Navara. Přestože jsme i v dalším průběhu druhého poločasu měli míč na našich kopačkách a předvedli několik pěkných akcí, vybrali jsme si tradiční slabší 5 minutovku a po sérii několika nepřesností a nedůrazu jsme inkasovali druhý gól.

Následná snaha o vyrovnání byla korunována v poslední minutě, kdy po dlouhém výkopu Slávy Benharta utekl obraně domácích Dan Hrádek a střelou k tyči šťastně, ale zaslouženě vyrovnal.

 
Ženy s Kaplicí v neděli 21.9. od 15 hod PDF Tisk Email

Zápas se kvůli změnám termínů při špatném počasí přesunul netradičně na neděli.

Bude nás čekat opravdu těžký soupeř, který své kvality prokázal hned v prvním utkání soutěže, když porazil Borovany 13:0.

 
Ženy Mokré - Hradiště změna termínu PDF Tisk Email

Pro nepříznivé počasí zápas 14.9.14 zrušen.

Náhradní termín je domluven na pátek 26.9.14 od 17:00.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 27

anketa

kdo je online

Právě připojeni - hostů: 50