přihlásit se

Designed by:

TJ Mokré
Muži zahajují jaro v Chrášťanech PDF Tisk Email

V  sobotu 8.4.2017 od 16:30 zahajují jarní část naši borci v Chrášťanech. Podzimní utkání skončilo nerozhodně 1:1. Naši jsou po podzimu na 6. místě domácí Chrášťany na posledním. Jedeme tedy do Chrášťan s cílem vybojovat alespoň bod.

Doma se muži představí následující sobotu 15.4.2017 od 16:30 proti ambicióznímu týmu z Borku.

 
Vítězství žen v Příbrami PDF Tisk Email

V sobotu 1.4.2017 se hrál v Milíně, kde je domácí prostředí žen 1.FK Příbram šlágr divizního kola. Domácí do utkání nastupovali z prvního místa, naše ženy z druhého.

Na krásně připraveném hřišti se hrál od začátku zápas, který odpovídal kvalitám obou týmů. Naše ženy po náročné zimní přípravě nastoupily teprve k druhému mistrovskému zápasu, proti domácím, kteří nastupovali už k čtvrtému jarnímu zápasu. Ale na našich ženách nebyla vidět nerozehranost a díky vysokému presinku jsme získali v utkání převahu, domácí jsme díky aktivitě nutili k přihrávkám dozadu nebo přímo k chybám. Bohužel co nás trápí je finální fáze hry. Zaslouženě jsme šli v prvním poločase do vedení, kdy se po presinku dostala do šance Bára Zemanová a chladnokrevně zakončila.

Domácí, v jejichž týmu je spousta hráček, které mají velkou kvalitu, dokázali chodit do nebezpečných brejků, které jsme často zastavili s vypětím všech sil.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s vírou, že nasazené tempo zkusíme vydržet. Ovšem na hřišti se děly úplně jiné věci. Dokázali jsme domácí, kterým zřejmě došly síly přehrávat a tentokrát jsme začali proměňovat i šance. Na konci zápasu svítilo na světelné tabuli skóre 1:7 a holky si mohli zakřičet svůj tradiční pokřik.

Za tento zápas si zaslouží pochvalu každá hráčka, která nastoupila. O našem vítězství rozhodl týmový duch podpořený individualitami, které v týmu jsou.

Jediným stínem utkání bylo zranění Zdeny Vejdělkové, držíme palce, aby to nebylo vážné.

Naše branky: Šturmová 3 (1x z penalty), Zemanová, Spergerová, Koláčková, Novotná

 

 
Soustředění žen PDF Tisk Email

O víkendu proběhlo soustředění žen. Přestože nebyly ideální tréninkové podmínky povedlo se odtrénovat vše co bylo naplánováno.

Kromě pár hráček, které se nemohly zúčastnit byla docházka velmi dobrá a přístup hráček příkladný. Věřím, že se to v nasazení při zápasech projeví.

Začátek

Konec

 

 
Start žen do jarní části v neděli 19.3.2017 PDF Tisk Email

Po zimní přípravě, která proběhla se solidní docházkou startujeme po přeložení plánovaných prvních dvou zápasů až tuto neděli 19.3.17 od 15:00 proti ženám z Blatné.

Blatenské ženy v v prvním zápase remízovaly doma s Borovany 2:2 a v tabulce jsou na 8. místě. Do zápasu vstupujeme jako favoriti, povinností je zvítězit, ale je to první zápas po pauze a uvidíme, jakou budeme mít formu.

 
Turnaj žen v sálovém fotbale 28.1.2017 PDF Tisk Email

Ženy zahájily zimní přípravu 4. ledna. Nyní je čeká v sobotu 28.1.2017 v Soběslavi první oficiální test, kdy se zúčastní turnaje v sálovém fotbale při příležitosti 1.ročníku turnaje "O pohár okresního předsedy".

Po výborných výkonech jsme turnaj vyhráli.

Jarní část začíná domácím zápasem s Blatnou 19.března.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 27

anketa

kdo je online

Právě připojeni - hostů: 51