přihlásit se

Designed by:

TJ Mokré
Triumfální vítězství s Hradištěm PDF Tisk Email

 

V nevlídném počasí dorazilo do Mokrého jádro skalních fanoušků v očekávání, zda ženy Mokrého dotáhnou do konce tažení letošní divizní sezónou.

A ty jim na hřišti odpověděli jednoznačnou výhrou. Od začátku zápasu se ženy snažily o nátlakovou hru a už v 5. minutě se holky dostaly do vedení.

I v následujících minutách byla na holkách vidět patrná snaha pobavit diváky a zahrát si pěkný fotbal. Proto skóre narůstalo, i díky tomu, že se holky z Hradiště snažily o otevřený fotbal. To však byla voda na mlýn našich hráček, které si dokázaly rychlou přechodovou fází připravovat brankové příležitosti.

Po výsledku 9:0 mohly už 3 kola před koncem soutěže propuknout vítězné oslavy, při kterém si poděkování užily hráčky i spokojení věrní fanoušci.

Branky stříleli: Eliška Šturmová 5, Tereza Koláčková 2, Lenka Chaloupková, Žaneta Rousková

 

 
Změna termínu zápasu žen Mokré - Hradištěm na 8.5.2017 PDF Tisk Email

Vzhledem k několikadennímu trvalému dešti a dnes i sněžení, je stav hrací plochy ve velmi špatném stavu a i když na neděli předpovídají počasí pěkné, hrálo by se v bahně.

Po domluvě s Hradištěm je nový zápas mezi TJ Mokré - TJ Hradiště přeložen z neděle 30.4.2017,15:00 na pondělí 8.5.2017 od 16:00.

Vzhledem k ostatním výsledkům, mohou při zisku bodu naše ženy po zápase slavit vítězství v divizi. Přijďte nás podpořit.

 
Střelecká fantazie Elišky Šturmové proti Plzni PDF Tisk Email

Kdo v neděli dorazil na zápas žen s Plzní, byl svědkem nevšedního střeleckého koncertu Elišky Šturmové, která při výhře 10:0 vstřelila 9 branek, jednou se trefila Tereza Koláčková.

Elišce se v zápase dařilo od začátku a první branku dala v 5. minutě, hattrick nastřílela za 22 minut. Poslední 9 branku vstřelila v 83. minutě, kdy zakulatila skóre na 10:0. Škoda, že o chvilku později kdy mohla dát svou desátou branku zastavila její střelu tyč. I tak jsme byli svědky nevídaného představení. Výkon je nutno ocenit o to víc, že plzeňské hráčky nebyly odevzdané, jak napovídá výsledek, naopak patřily mezi lepší týmy v soutěži.

 
Vítězství žen v J. Hradci PDF Tisk Email

Po vybojovaném vítězství v Borovanech jely naše ženy do Jindřichova Hradce. Úvod zápasu byl vyrovnaný a zdálo se, že nás čeká náročný zápas. Po vyrovnaném úvodu jsme postupně získali mírnou převahu. Zápas se zlomil v 18 minutě, když nejdříve Tereza Koláčková neproměnila samostatný únik, ale po následném závaru vyrazila domácí Sivá střelu do prázdné branky rukou a následovalo vyloučení a pokutový kop, který bezpečně proměnila Eliška Šturmová.

Od této chvíle byla převaha našeho týmu jednoznačná a i když domácí bojovali, bylo již utkání pouze otázkou skóre. Poločas skončil 3:0 a na konci zápasu jsme slavili vítězství 6:0. Branky vstřelili Eliška Šturmová 4, Eliška Kroutlová a Tereza Koláčková. Některé akce byly opravdu povedené na jeden dotek s finálním zakončením. Na druhé straně nás potěšila i hra obrany, které byla proti zápasu s Borovany nepropustná. Do sestavy se po zranění vrátila Diana Spergerová a pár desítek minut odehrála po  vážném zranění Katka Hrabánková. Motorem většiny akcí byla Žaneta Rousková, která už by si za své výkony také nějaký gól zasloužila.

 

 
V neděli přivítají ženy Plzeň PDF Tisk Email

V neděli 9.4.2017 odpoledne od 15:00 přivítají naše ženy družstvo VS Plzeň.

Plzeňačky jsou na pátém místě s 25 body a skórem 33:31. V týmu Plzně je hodně mladých a pohyblivých hráček. Na podzim jsme v Plzni vyhráli 4:1, ale byl to jedno z mála našich zápasů, kde byl výsledek lepší než předvedená hra a domácí nás hodně potrápili.

V minulém kole, kdy naše ženy předvedly skvělý výkon v Příbrami, který by měl být pro naše fanoušky tou nejlepší pozvánkou. Věříme, že nás podpoříte, protože nás nečeká lehké utkání.

Pro naše ženy, které se vrátily vítězstvím v Příbrami 7:1 do čela divizní tabulky nemůže být v utkání jiný cíl než vítězství.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 27

anketa

kdo je online

Právě připojeni - hostů: 51