přihlásit se

Designed by:

TJ Mokré
Lažiště x TJ Mokré 0:3 (0:2) PDF Tisk Email

Ženy si spravily fotbalovou chuť a zaslouženě do Mokrého odvezly tři body. Krásnou branku v utkání vstřelila Diana Spergerová (video ke zhlédnutí na FB TJ Mokré). Druhou branku vstřelila Eva Snopková a opět se trefila Marika Poláčková.

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=595720483771421

 

 
So S.Ústí x TJ Mokré 4:2 (4:1) PDF Tisk Email

Mokré ženy dostaly pořádný výprask!!! Během 10 minut dostaly 4 branky jako přes kopírák. Dva góly vstřelila Marika Poláčková. Celých 90 minut naše ženy tlačily, a přesto dostaly za uši.

 

 

 

 

 

 

 
českobudějovický deník PDF Tisk Email
Celý článek...
 
Hradiště x TJ Mokré 0:12 (0:7) PDF Tisk Email

Hradiště x TJ Mokré ženy 0:12 (0:7)

Ženy potvrdily roly favoritek a domů si vezou zaslouženě tři body. Dnes nečekejte žádné ódy...děkujeme děvčatům z Hradiště za bojovnost.

Branky: gratulace k hattricku Marice a Dianě !!! obě daly po 3 gólech.
Naty 2, Mysli 1, Evík 1, Žany 1 a kapitanka Péťa 1.

 

 
TJ Mokré x Sokol J. Hradec 2:1 (O:1) PDF Tisk Email

Mokré vstalo proti Hradci z mrtvých

Neuvěřitelné představení s nervy drásajícím koncem bylo k vidění na stadionu TJ Mokré, kam přijel vedoucí tým kraje. Po první půli vedly hostující ženy, ovšem domácí bojovnice předvedly větší vůli po vítězství.

Obrat zápasu přišel ve druhé části utkání, kdy se ženy až zázračně zvedly a rázem to byly ony, které diktovaly tempo hry a vytvářely si jednu příležitost za druhou. První branku utkání vstřelila Veronika Hamanová, která prošla kolem obrany a krásným obloučkem přehodila hostující brankářku.

Mokré dnes předvedlo jen pramálo pohledných akcí. Až jedna z poslední dvacetiminutovky stála opravdu za to. Po faulu na Žanetu Rouskovou se kopal přímý kop a k balonu se postavila Marika Poláčková. Ta nezaváhala a zvýšila na konečných 2:1. Mari, velká gratulace, protože takhle trefit balon- jedna čest. To se nevidí ani v televizi!!!

Mokré mohlo zvýšit vedení, ale radost ze vstřelené branky překazila Báře Zemanové tyč! Perfektní výkon podal celý tým, výborně zahrála kapitánka - stoperka týmu Petra Minaříková, Lída Hadravová a útočnice Diana Spergerová. Dík patří i Sisi Tomšů, zachytala bravurně!!!

Diváci cca 5O děkujeme za podporu!!!

 

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 Další > Konec >>

Strana 21 z 27

anketa

kdo je online

Právě připojeni - hostů: 24