přihlásit se

Designed by:

TJ Mokré
Ženy do České fotbalové ligy PDF Tisk Email

Po hlasování, jsme se rozhodli ženy do České fotbalové ligy přihlásit. Uvidíme, zda budeme důstojnými soupeřkami. Na vedení klubu je zajistit financování soutěže ...

Výsledek hlasování:

 
Vítězství i v odvetě baráže, jak dál? PDF Tisk Email

11.6.17, druhý zápas baráže o ČFL: SPS Sázava - TJ Mokré   1:3 (0:3),   Krchová - Šturmová 3

První zápas Mokré - Sázava 4:1

Odveta v Sázavě se odehrávala v podobném scénáři, jako první zápas v Mokrém. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po dvou brankách Elišky Šturmové v 5. a 8. minutě jsme vedli 2:0. Eliška dosáhla druhého hattricku v baráži v 35. minutě a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

V druhém poločase se domácí vypnuly k ještě většímu nasazení a zaslouženě snížily Simonou Krchovou na 1:3. Přestože nám v horku, které panovalo evidentně docházely síly a výkon už nebyl jako v prvním poločase, více branek jsme Sázavským už nedovolili a utkání skončilo našim vítězstvím.

Vítězství je cenné i vzhledem k rozložení sil obou mužstev, kdy domácí proti prvnímu zápasu nastoupili v kompletní sestavě včetně nejlepší střelkyně Krchové, nám naopak chyběly hráčky ze základu týmu Rousková, Koláčková, Spergerová.

V utkání si mladší hráčky dokázaly, že mají kvalitu hrát i takto těžké utkání. Přesto byla klíčovou postavou obou zápasů Eliška Šturmová a byla rozdílovým faktorem na misce vah.

Nyní nás čeká rozhodnutí zda postoupit do ČFL nebo zůstat v divizi. Časový a finanční rozdíl mezi oběma soutěžemi je obrovský a rozhodnutí je na hráčkách, tak se nechme překvapit.

 

 
Přijďte nás povzbudit v neděli 4. června PDF Tisk Email

Dovolujeme si Vás pozvat na 1. kolo baráže o postup

do České fotbalové ligy žen

TJ MOKRÉ

vs.

SPS SÁZAVA U LANŠKROUNA

utkání se hraje v neděli 4. června 2017 v 15:00 na hřišti v Mokrém.

Přijďte fandit a podpořit nás v těžkém utkání.

Vytvořme pomyslného 12 hráče, kterým budete Vy.

 
Ženy slavily se Sázavou PDF Tisk Email

Mokré-Sázava  4:1 (3:0)

V prvním barážovém utkání o postup do ČFL jsme přivítali ženy ze Sázavy, které svou divizní skupinu už několikrát vyhrály, takže do zápasu vstupovaly jako zkušenější tým.

Pro naše hráčky se jednalo u sváteční utkání a před skvělou kulisou, kterou se povedlo početné divácké návštěvě a bubeníkům v kotli připravit vstoupily do zápasu s maximálním nasazením.  Odměnou nám byly dvě branky kanonýrky Elišky Šturmové v 8. a 12. minutě a uklidnění pro tým do dalšího průběhu zápasu. Eliška ke konci poločasu zkompletovala hattrick a v poločase jsme šli do kabin s vedením 3:0.

Hned v úvodu druhého poločasu jsme vstřelili čtvrtou branku a o vítězství bylo v podstatě rozhodnuto. Hostující hráčky však nesložili zbraně a Kateřina Brokešová snížila v 66.minutě na 4:1. Našim hráčkám po skvělém začátku postupně docházely síly a ve hře už se objevilo více nepřesností. I tak se utkání hrálo stále ve vysokém tempu a hostující tým dokazoval, že je výborně fyzicky připraven. Skóre už se v závěru nezměnilo, přestože byly šance na obou stranách. U domácích nastřelila Tereza Koláčková tyč a střelu Diany Spergerové za už překonanou brankářkou vyhlavičkovala z brankové čáry obránkyně, na druhé straně musela zasahovat brankářka Anežka Zákostelecká při šancích Brokešové a Dvořákové.

Vítězství našich hráček bylo zasloužené, přestože se hosté představily jako výborně fyzicky připravený tým s vynikající Brokešovou ve středu hřiště a v obraně hrající Eva Juříková, výborně chytala Lenka Beranová.

Z našich hráček odvedla v obraně vynikající výkon lvice Lenka Chaloupková, jako vždy se neúnavně nabízela a rozehrávala akce Žaneta Rousková a samozřejmě střelkyně s talentem od boha Eliška Šturmová.

Se závěrečným hvizdem mohly propuknout připravené oslavy k vítězství v divizi, holky dostaly zasloužené medaile a pohár z rukou zástupců obce Litvínovice starostky Aleny Novákové a místostarosty Martina Krále.

 
První porážka žen PDF Tisk Email

V neděli dorazil do Mokrého tým Hrádku na dohrávku 12. kola, která se posunula vzhledem nevlídnému počasí z 5. března na pro fotbal mnohem příznivější termín.

Fotbalu to určitě prospělo a viděli jsme zajímavý zápas předních týmů divize ve kterém bylo k vidění spousta pěkných fotbalových akcí i hodně branek. Bohužel pro domácí, které v posledních kolech trochu ztratili potřebnou jiskru jich skončilo 5 v domácí síti. Po vyrovnaném úvodním poločase, který skončil 2:2 byly hostující hráčky v druhém poločase fotbalovější i pohyblivější a po zásluze si odvezli výhru z do té doby nedobytné mokerské tvrze.

Výsledek Mokré - Hrádek 2:5, Branky: Šturmová 2 - Kupilíková 2, Frantová, Andrlová, Hurtová

V příštím kole končí naše fotbalistky v Bernarticích kde hraje tým Mabapa svá domácí utkání.

Jako vítězi divize potom hrajeme baráž o postup do České fotbalové ligy s týmem Sázavy u Lanškrouna. Tato baráž se hraje dvoukolově, kdy začínáme domácím zápasem v neděli 4.června od 15:00 odveta se hraje o týden později 11.6. v Sázavě.

Během domácího zápasu se Sázavou chceme holkám slavnostně předat ocenění za odvedené výkony v této lze říci historické sezóně.

Rádi by jsme pozvali co nejvíce fanoušků, kteří připraví holkám odpovídající kulisu a pomůžou nám vydat v zápase proti hodně těžkému soupeři poslední zbytky sil po náročné sezóně.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 27

anketa

kdo je online

Právě připojeni - hostů: 50